Ja i moje mieszkanie

Witam,

Mam na imię Janusz Zatorski, jestem zwykłym człowiekiem, który jak Ty chodzi do pracy, a w wolnej chwili Budowlaniec remontuje mieszkaniemajsterkuje w zaciszu własnego mieszkania. Większość prac remontowych wykonałem sam generalnie, ze względu na to, że nie stać mnie na „pseudo majstrów rodem z usterki”, z drugiej strony jeśli zrobisz coś sam masz z tego podwójną satysfakcję.

Bądź jak majster złota rączka

Pewnie myślisz, że urodziłem się jako złota rączka? Nie i wcale nie twierdzę, że umiem to co robię, większość prac robiłem pierwszy raz w życiu. Być może fachowiec zrobił by to szybciej i może? lepiej – ale ja mam tą satysfakcję, że zrobiłem to sam oszczędzając przy tym sporo pieniędzy (dniówki majstrów słono kosztują). Samodzielny remont mieszkania, może i trwa nieco dłużej, ale pieniądze wydane na fachowców zostają u Ciebie!

Ty też przy odrobinie samozaparcia jesteś w stanie wyremontować swoje mieszkanie – poważnie, nawet jeśli nigdy nie trzymałeś pędzla w dłoni. Zawsze możesz spróbować – nawet jeśli się nie uda – to próbowałeś – i w każdej chwili możesz wezwać fachowca, który dokończy Twoje dzieło. Często odmalowanie ścian na nowy kolor, drobne przemeblowanie, kilka delikatnych dodatków może odmienić Twoje mieszkanie. Zasada jest jedna jeśli nie spróbujesz – nigdy się nie dowiesz!

Co zrobić ze smutnym i zniszczonym mieszkaniem?

Często w głowie brakuje pomysłów na urządzenie mieszkania, nie jesteś sam mi również ich brakowało. Na szczęście część inspiracji na bieżąco podsuwała mi żona, część podpatrzyłem w internecie jakoś to przetrawiłem w głowie i powstawała całkiem fajna koncepcja.

Zachęcam do przeczytania moich artykułów, będę starał się tam wyjaśniać od podstaw zasady remontowania, tak by każdy zrozumiał co i jak trzeba zrobić. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie wykonać samodzielny remont mieszkania.

Na koniec moje przesłanie dla Ciebie:

Nie bądź leń, pędzel w rękę i mieszkanie zmień!