Firma remontowa w Krakowie

Jesteśmy Ekspertami Remontów

Za kulisami

Mój pierwszy kontakt z pracami wykończeniowymi w budownictwie mieszkaniowym miał miejsce w 1998 roku. W kolejnych latach zdobywałem coraz większe doświadczenie wykonując prace na terenie Niemiec, Francji oraz Danii, gdzie zapoznałem się szczegółowo z materiałami stosowanymi w wykończeniówce od różnych firm i producentów.
Samodzielną działalność gospodarczą jako firma remontowo budowlana rozpocząłem w 2006r. W tym czasie przeważającą działalnością mojej firmy były remonty i docieplenia budynków. Również wykończenie wnętrz w budownictwie wielomieszkaniowym i prywatnym ciekawiło mnie coraz bardziej, także i w tej dziedzinie zdobywałem coraz większe doświadczenie.

Firma remontowa w Krakowie 1
Kazimierz Janiczek
Założyciel
Profesjonalny Zespół

Posiadamy stałych, wykwalifikowanych pracowników.

24/7 Obsługa Awarii

Nasi Klienci otrzymują telefon alarmowy.

Wysokiej klasy materiały

Zamawiamy tylko od sprawdzonych dostawców

Ceny dla Każdego

Nasza oferta i cennik jest na każdą kieszeń.

wyremontowana łazienka w kolorze szaro-białym
Co robimy?

Stale Umiejętności

Od ponad 10 lat nasza firma remontowa w Krakowie specjalizuje się w kompleksowym wykończeniu nowych jak i używanych / starych / mieszkań „pod tzw. klucz” oraz pomieszczeń użytkowych. Częścią naszych prac jest także konsultacja z klientem na etapie planowania, prac przygotowawczych i przed każdym kolejnym etapem remontu.

Zadzwoń po Wycenę

Setki zakończonych realizacji składają się na nasze doświadczenie w branży remontowo-wykończeniowej. Na życzenie Klienta planujemy kompleksowo przestrzeń tak, aby maksymalnie wykorzystać ją użytkowo. Daj nam znać, jaki jest Twój projekt a my zajmiemy się remontem i wykończeniem.

Co głównie robimy?

Nasza

Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu remontów oraz wszelkich prac wykończeniowych zarówno według planów jak i tzw. systemem gospodarczym w zakresie:

Co mówią O naszych remontach?