pracownik wierci w ścianie

Pogotowie elektryczne 24h – kiedy korzystać?

Prąd to jedne z najważniejszych rzeczy, których brak odczujemy najdotkliwiej. W dzisiejszych czasach dobie wszechobecnych komputerów, smartfonów, telewizorów i zmywarek, które działają tylko i wyłącznie na prąd z sieci trudno sobie wyobrazić dłuższe chwile bez elektryczności. Pół biedy, gdy mamy pełny poziom naładowania telefonu i laptopa i obejrzymy mecz lub serial online. Co zatem gdy musimy za parę godzin wyjść na kolację z dziewczyną, a nie mamy wyprasowanej koszulki lub mamy na wyczerpaniu wszystkie urządzenia? Rozwiązanie tej trudnej sytuacji prezentujemy (lub po prostu dajemy pomysł) w dalszej części artykułu.

Czy numer alarmowy do elektryka się przydaje? Tak!

Usterki instalacji elektrycznych potrafią przydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Rano, gdy spieszymy się do pracy lub późnym wieczorem, gdy gonią nas terminy i musimy skończyć pracę na laptopie. Co wtedy robić ? Nerwowe grzebanie w bezpiecznikach może być niebezpieczne i wyrządzić jeszcze większe problemy. Pomysł budowy razem z sąsiadem prowizorycznej elektrowni również nie jest najlepszym pomysłem, gdyż grozi porażeniem . Wystarczy w takich sytuacjach skorzystać z usług pogotowia elektrycznego  które jest czynne 24 h. Na jakiej zasadzie to działa? To firma dyżurująca 24 godziny na dobę.

Ma w swoich szeregach dobrze wyposażonych elektryków z odpowiednią wiedzą, którzy w szybki sposób mogą do nas dotrzeć i usunąć usterkę. Cały proces rozpoczyna się od wybrania numeru i kontaktu telefonicznego z firmą. Podczas takiej rozmowy trzeba określić jak najwięcej szczegółów i powiedzieć o istotnych faktach. Po podaniu wszystkich danych adresowych na miejsce dociera do nas ekipa fachowców, którzy naprawiają usterkę.

Ile to potrwa?

Czas, jaki potrzeba na przybycie i naprawienie usterki może być zależny w zależności od poziomu zniszczeń czy dostępności elektryków w najbliższej okolicy. Czasami muszą podjechać oni po specjalistyczny sprzęt lub materiały, jeśli spaliła się część instalacji lub przyjechać z odległego końca miasta. Pomimo takich trudności, które są rzadkim zjawiskiem to najlepsze możliwe rozwiązanie.

Ceny nie bardzo wysokie i zależą od poziomu prac. Nie odstają znacząco od standardowych usług elektrycznych.

Korzystanie z usług pogotowia elektrycznego jest wygodnym rozwiązaniem. czekanie na pomoc od właściciela nieruchomości, ubezpieczyciela czy kuzyna może przeciągnąć się w czasie. Kompleksowy całodobowy serwis jest dostępny do Państwa dyspozycji 365 dni w roku. Niezwłocznie podejmując interwencje o każdej porze dnia i nocy szybko i w najlepszy sposób przywrócisz prąd w Twoim mieszkaniu.

Ostatnie Realizacje
Skorzystaj z Wyceny

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz na stronie lub telefonicznie.

Pozostałe artykuły